Dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy punkt przyjmowania zgłoszeń szkód komunikacyjnych. W naszej siedzibie, w komfortowych warunkach i z fachową pomocą naszych specjalistów zgłosicie Państwo szkodę komunikacyjną i załatwicie wszelkie formalności związane z jej likwidacją. Bez zbędnego tracenia Państwa czasu, stania w kolejkach oraz niepotrzebnych nerwów umożliwiamy zakończenie przykrej sytuacji, jaką jest uszkodzenie Państwa samochodu.

Blacharnio-lakiernia firmy Auto Watin wyspecjalizowała się w naprawie nadwozi większości marek pojazdów osobowych i dostawczych, zapewniając:

Nowoczesne zaplecze techniczne zaopatrzone we wszelkiego rodzaju narzędzia i technologie napraw nadwozi, wraz z pełnymi dokumentacjami producentów, pozwalające na wykonanie profesjonalnej naprawy prowadzącej do odzyskania pełnej sprawności pojazdu i bezpieczeństwa dalszego użytkowania.

Certyfikat 3-letniej gwarancji na wykonaną naprawę, nie limitowaną przebiegiem pojazdu i przechodzącą na kolejnego użytkownika pojazdu.

Całodobową pomoc i doradztwo techniczne dotyczące formalności powypadkowych i związanych ze sprawną likwidacją szkód komunikacyjnych.

Całodobową pomoc drogową zapewniającą holowanie pojazdu z miejsca kolizji jeśli w jej wyniku samochód jest niesprawny, lub jego uszkodzenia wpływają na bezpieczeństwo dalszej podróży.

Bezpłatne samochody zastępcze na czas likwidacji szkód, przy szkodach przekraczających wartość 8.000 PLN/netto, za wyjątkiem szkód całkowitych.

Przeprowadzenie naprawy blacharsko-lakierniczej w terminie 7 dni roboczych, licząc od dnia załatwienia wszelkich formalności związanych z likwidacją szkody oraz przeprowadzenia ostatecznych oględzin.

Bezgotówkowe rozliczenie napraw w ramach umów zawartych z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Sporządzanie pełnej dokumentacji fotograficznej z każdego etapu likwidacji szkód komunikacyjnych.