Oferujemy Państwu profesjonalne usługi serwisowe w ramach napraw gwarancyjnych i  pogwarancyjnych. Posiadając wieloletnie doświadczenie w naprawach blacharsko-lakierniczych oraz mechanicznych zatrudniamy doświadczony i fachowy personel gwarantując najwyższy poziom usług serwisowych.

Każdy przyjmowany pojazd przejeżdża przez interaktywną recepcję, w której to doradca serwisowy w obecności Klienta dokonuje gruntownych oględzin pojazdu.

Wszystkie samochody przechodzą, całkowicie bezpłatnie, przez szereg czynności kontrolnych, tak by w jak najwyższym stopniu po wizycie serwisowej zagwarantowane zostało bezpieczeństwo podróżujących oraz bezproblemowe użytkowanie samochodu.

Całkowicie bezpłatnie dokonywane są na specjalistycznych, nowych liniach diagnostycznych testy:
- skuteczności hamowania,
- skuteczności działania amortyzatorów,
- sprawdzenie geometrii zawieszenia,
- kontrola stanu i zużycie opon.

Będąc nowoczesnym serwisem, dysponujemy wysokiej jakości, nowoczesnym komputerowym sprzętem diagnostycznym, w który wyposażone są nasze stanowiska napraw mechanicznych.

Wszelkie wykonywane usługi serwisowe oraz wymienione części i podzespoły objęte są dwunastomiesięczną gwarancją. Każdy samochód po obsłudze serwisowej i kontroli jakości wykonywanych prac jest gruntownie myty w myjni ręcznej oraz sprzątany wewnątrz.

 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO W RAMACH WIELKOPOLSKIEGO REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO NA LATA 2007-2013

W ramach inwestycji, firma Auto Watin wprowadziła innowacyjne rozwiązania technologiczne. Budowa stacji diagnostycznej, recepcji przejazdowej oraz zakup innowacyjnych urządzeń dofinansowanych przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pozwala na zwiększenie efektywności usług świadczonych przez nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny a także ich zakres.Zakupione maszyny i urządzenia, w których zastosowane zostały innowacyjne technologie przyczyniły się także do zwiększenia samej jakości świadczonych usług w zakresie diagnostyki napraw mechanicznych. Nowatorskie rozwiązania wielu świadczonych przez nas usług a także systemy kontroli jakości procesów zostały docenione przez Centrum Działalności Inżynierskiej „inSIMP” Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich za innowacyjność w skali krajowej jak i światowej.